Na koho bude vystaven daňový doklad?


Daňový doklad obdržíte po zaplacení poplatku. Bude v něm uvedeno koncový zákazník, což splňuje náležitosti zjednodušeného daňového dokladu.

Doklad je do 10 000,- Kč, zde nemusí být uveden příjemce, důležitý je obsah a ne pojmenování dokladu.

Termín koncový zákazník může být nejen soukromá osoba, ale i firma, pokud kupuje zboží či služby pro své firemní účely a nikoli na další prodej. Formálně se jedná o fakturu, která bude vystavena po přijetí platby.

Výhody: Není třeba řešit kdo konkrétně se nakonec účastní za uhrazený poplatek zkoušky, poplatek lze jednoduše převádět na stejný typ produktu pro někoho jiného.

Pokud Vám toto řešení z nějakého důvodu zásadně Vadí, kontaktujte nás před úhradou platby e-mailem na podpora@vectorcertifikace.cz se žádostí o fakturačních údajích. Doklady se generují automaticky po přijetí platby. V případě potřeby úpravy dokladu musíme následně vytvářet dobropisy a nové doklady upravovat ručně.

Jste-li firma a chcete hradit pro více účastníků najednou, doporučujeme hradit dle instrukcí, které přišly jednotlivým účastníkům za každého zvlášť. V případě, že by se jednalo o větší počet lidí nebo když částka přesahuje 10 000,- Kč, řešíme takové případy individuálně dle dohody a takový doklad zasíláme pouze na firmu a není dostupný v sekci Objednávky v uživatelském účtu.